Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Gry komputerowe

Stare gry - ciekawe gry komputerowe

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar


staregry

Gry komputerowe

Z pewnością z uśmiechem wracasz do starych lat i wspominasz stare gry, które kiedyś bawiły ciebie. Absolutnie nie przypominały dzisiejszych produkcji, nie posiadały zaawansowanej oprawy wizualnej, ani jakiś niesamowitych rozwiązań fabularnych, a przeważnie zupełnie ich nie miały. Bez względu na to tak były w stanie przykuć nas na setki dni rozrywki i co istotne z pewnością wciągały i niekiedy nawet uczyły abstrakcyjnego myślenia.


Czy nowoczesne przeboje, są lepsze niż stare gry? Należy przyznać że, z pewnością tak, gdyż kiedyś, jak już napisałem nie było ani tak znakomitej grafiki, ani tych wszystkich smaczków do których teraz posiadamy dostęp przy nowych produkcjach w branży gier komputerowych i telewizyjnych. Stare gry zapewniały graczom po pierwszę rewelacyjną zabawę jak np. Mario i mimo, że obecnie powracamy do nich, jednak nie jest to, to samo co nowe gry.


Bez względu na to i tak znajdą się ignoranci, którzy nie potrafią docenić tego, co mamy i non stop mówią, że kiedyś gry były lepsze, a te dzisiejsze to chłam. Trzeba zrozumieć, że technologia rozwinęła się i obecnie nie zobaczymy już gry, z ludzikami, które zaprogramowane były z pięciu kwadracików. Natomiast przy problemach prawnych warto zagadać z adwokatem specjalistą dobry adwokat łódź sprawy rozwodowe dla którego rozwód i sąd nie stanowi tajemnic.


Głosuj (1)
staregry 18:50:50 19/12/2011 [Powrót] Komentuj