Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Gry z Larą Croft

Stare gry - ciekawe gry komputerowe

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar


staregry

Gry z Larą Croft

W ostatnich latach jesteśmy świadkami reaktywowania przygód Lary Croft, czyli kobiety znanej ze znakomitej serii Tomb Rider, która teraz otrzymuje nastepną młodość, w erze nowoczesnej rozwiązań graficznych.


Nasuwa się pytanie, czy stare gry z Larą nie były lepsze? O ile bierzemy pod uwagę początkową część, która niesamowicie zrewolucjonizowała branżę gier w tamtych latach, to faktycznie należy stwierdzić, że następne Tomb Rider-y, aż tak dużych rewolucji nie wprowadzają. Trzeba stwierdzić, że każda kolejna część po debiutanckim Tomb Rider, była wtórna. Pomimo, że trzymała grywalność z części pierwszej, ale to nie było już to samo.


Po pewnym czasie znalazło się studio, które postanowiło nadać cyklowi nowoczesny i świeży design, tak też narodziła się Legenda, bo tak nazwano tę część perypetii Lary. To dzięki niej nastąpił gigantyczny szał i stare gry z panią archeolog odeszły w zapomnienie, a zarządziły najnowsze przygody, których już sporo było od czasu stworzenia Tomb Raider Legenda, wszystkie znakomite i przykuwające uwagę graczy tejże serii.


Głosuj (0)
staregry 18:51:48 19/12/2011 [Powrót] Komentuj